اسامی کامل نامزدهای مازندران در یازدهمین دوره انتخابات مجلس

شورای نگهبان اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را در اختیار فرمانداری‌ها و حوزه انتخابیه استان مازندران گذاشت.

استان مازندران دارای ۹ حوزه انتخابیه و ۱۲ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که نمایندگان آن باید توسط حدود ۲ میلیون و ۴۳۲ هزار مازندرانی واجد شرایط رای دهی انتخاب شوند. 

بر اساس آخرین بررسی شورای نگهبان، از مجموع ۴۱۸ نفری که به عنوان داوطلب نامزدی نمایندگی مجلس یازدهم در مازندران ثبت نام کردند ۱۲۱ نفر توانستند صلاحیت و مجوز حضور در یازدهمین دور از انتخابات مجلس شورای اسلامی را کسب کنند. 

صبح امروز اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده هر یک از ۹ حوزه انتخابیه مازندران به فرمانداری‌های هر حوزه اعلام شد تا آنها نیز متعاقبا به نامزدها و مردم اعلام کنند. 

حوزه انتخابیه قائمشهر و سوادکوه ، جویبار و سیمرغ با ۲ کرسی

  ۱ – سید یارعلی ادیانی  

  ۲ – مصطفی پورحاجی رکنی  

  ۳ –  علیرضا  جمشیدی فرزند 

  ۴ – سیدهادی  حسینی 

  ۵ – روح الله  درآینده 

  ۶ – یحیی  رجبی 

  ۷ –  عبداله  رضیان 

  ۸ –  کیوان  رمضانی

  ۹ –  سیدعلی  ساداتی سیدمحله  

  ۱۰ –  مهدی  صفرپورقادی  

  ۱۱ –  کاظم  طالبی جوجاده 

  ۱۲ –  علی  عنایتی 

  ۱۳ –  کمال  علی پورخنکداری

  ۱۴ –  محمد  فروزان  

  ۱۵ –  محمد  قربانی 

  ۱۶ –  کیوان  مرادیان کوچکسرائی 

  ۱۷ – محمدسعید  مظفری اندارگلی 

  ۱۸ –  رمضانعلی  ملک 

  ۱۹ –  موسی  ملکی حاجیکلا 

  ۲۰ –  میرنبی  موسوی طارسی 

  ۲۱ –  علی اکبر  میرزائی چمازکتی

  ۲۲ –  سیدمحمدرضا  نواب 

حوزه انتخابیه ساری و میاندرود با ۲ کرسی در مجلس

۱.احمد رمضانی

۲.محمد اسناوندی

۳.عبدالرضا بابایی

۴.علی باکویی

۵.کلثوم تقی پور طبقدهی

۶.کوروش جعفری

۷.مسعود حاجیان زیدی

۸.علی حقانی نسب

۹.جعفر رشیدیان زرینی

۱۰.جواد اسماعیلی حاجیکلایی

۱۱.غلامرضا رمضانی پور

۱۲.ابوالقاسم روحی سرخکلایی

۱۳.منصورعلی زارعی کیاپی

۱۴.عالیه زمانی کیاسری

۱۵.آسیه شریعت نژاد

۱۶.حسین شهریاری

۱۷.سید عباس عمادی جمالی

۱۸.سعید فلاح نژاد

۱۹.حمید لطفی

۲۰.موسی مهدوی آقمشهدی

۲۱.میلاد نجفی وشوایی

۲۲.سیدعبدالحسین نصیری ولیک بنی

۲۳.فردین پرویزی زرین آبادی

۲۴.حسن پورقاسم

۲۵. علی اصغر یوسف نژاد

۲۶. علی بابایی کارنامی

۲۷.محمدرضا فولادی

۲۸. یارعلی نیازی .

حوزه انتخابیه بهشهر ، نکا و گلوگاه با یک کرسی

۱. سمیه اکبری

۲.اسداله بزازی

۳.محمد دهقان

۴.وحید ریاحی

۵.عباس زارع نژاد

۶.محمدرضا سهرابی

۷.علی محمد شاعری

۸.غلامرضا شریعتی

۹.علی اصغر شفیعی

۱۰.جواد طوسی

۱۱.سید محمد عقیلی

۱۲.مسلمی سرجی

۱۳.محمدعلی نصیری

۱۴.محمد جمشیدی

حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار با یک کرسی

۱.عباس احمد نتاج کاسگری

۲.علی اصغر باقرزاده

۳.محمدسلیمانی ورکی

۴. سمانه ذبیحی 

۵.محمدرضا فروغی

۶.موسی فرهادی

۷.ابوالقاسم گرجی مهلبانی

۸.محمدرضا نادری

۹.ولی الله نانواکناری 

حوزه انتخابیه نوشهر ، چالوس و کلاردشت با یک کرسی

۱- مجید آریا نسب 

۲- قاسم احمدی لاشکی 

۳- سید حجت باقر الهاشمی 

۴- مظاهر ترخان 

۵- رضا جعفری فر

۶- خضرالله حیدرزاده 

۷- جواد درویش 

۸- هادی ردایی 

۹- سید مهدی رضوی 

۱۰- محمد زکی پور کینجی 

۱۱- مهدی صالحی 

۱۲- رقیه صدیقی 

۱۳- اسحاق صلاحی 

۱۴ علی قربانپور 

۱۵- محمود کیادلیری 

۱۶- محمدعلی محسنی 

۱۷ – حسن محمدپور 

۱۸- مهدی نائیج 

حوزه انتخابیه آمل با یک کرسی مجلس

۱.حمید توکلایی

۲.علی محمد غلامرضازاده

۳.حمید بهشتی

۴. رضا حاجی پور

۵. رستم حسن نژاد

۶.حسن صائمی

۷.محمدرسول خاکزاد

۸.قاسم روح الله زاده

۹.علیرضا زارع کللاکی

۱۰.حسین جوادی

۱۱.رضا شیرزادی

۱۲.حسین قربانی

۱۳. محمد مقتدر لاریجانی

۱۴. مجید اصغر زاده

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد با یک کرسی

۱. ابراهیم اسماعیلی 

۲.جهانگیر اسماعیلی

۳.مهدی اسماعیلی

۴. زینب جلالی 

۵.عنایت داوودی

۶.اسلام دست گذار

۷.افراسیاب رضایی

۸.حسین شوشتری

۹.روح الله علی زاده 

۱۰.رضا غلامی

۱۱.ولی الله فرزانه 

۱۲.عبدالوحید فیاضی

۱۳.سمیه مختاری عمران

حوزه انتخابیه تنکابن ، رامسر و عباس آباد با یک کرسی در مجلس

۱- علی انصاری نیا 

۲- سلمان جور ابراهیمیان 

۳- سید شمس الدین حسینی 

۴- مرتضی خان رمکی

۵ – سیف الدین خلعتبری 

۶- رستم زرودی 

۷ – حبیب ساسانی 

۸- رضا شاهمرادی مقدم 

۹- شمس الله شریعت نژاد 

۱۰ – علی شمس 

۱۱- هادی شیرزاد 

۱۲- محمد صادق علی پور

۱۳- عباس فلاح 

۱۴- محمدرضا قناعت کن بلالمی 

۱۵- حسن گلیچ 

۱۶- غلامرضا مشایخی 

۱۷- آرش منصوری 

حوزه انتخابیه بابل با ۲ کرسی نمایندگی 

۱- احمد آرائیان

۲- علی اشرفیان

۳- سید علی اصغر آقاجان زاده توری

۴- ابراهیم برارپور

۵- سید محسن پاک نهاد

۶- محمود پیکانی

۷- حسن تقی پور کران

۸- سید اسماعیل جلیلی مرزبالی

۹- محسن حلال خور میرکلایی

۱۰- محمد حسن پور درازکلا

۱۱- حسن حسن نتاج صلحدار

۱۲- حسین حسین زاده درونکلا

۱۳-حسین حیدرقلی زاده بائی

۱۴- ولی رضازاده

۱۵- مهدی زارع سخویدی

۱۶- مهدی سعادتی بیشه سری

۱۷- شهریار شیرخانی

۱۸- محمد صالح گروی

۱۹- عزیزالله صانعی فر

۲۰- حسین صبا

۲۱- محمد طالبی چاری

۲۲- معصومه بیگم طاهری

۲۳- حسن عموزاده سماکوش

۲۴- مهدی علیزاده

۲۵- سید یاسر قربان پور گنجی

۲۶- مصطفی کاظم زاده سنگرودی

۲۷- علی کریمی فیروزجائی

۲۸- عابدین مومنی

 ۲۹- حسین مقیم پور بیژنی

۳۰- علی اکبر ناصری

۳۱- رضوان نجاریان درزی

۳۲- محمد رضا نقی پور

۳۳- حسین نیازآذری

۳۴- علی نیازی اوریمی

لازم به ذکر است که از ساعت ۲۴ چهارشنبه تا ساعت هشت صبح پنجشنبه هفته آینده یکم اسفند ماه نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی فرصت تبلیغات دارند. 

منبع خبر

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*