شورای برنامه ریزی؛ مهم ترین جلسه برای برنامه ریزی های توسعه ای استان است / ظرفیت بودجه ای صندوق توسعه ملی یک فرصت ارزشمند است

مازندران

شورای برنامه ریزی؛ مهم ترین جلسه برای برنامه ریزی های توسعه ای استان است / ظرفیت بودجه ای صندوق توسعه ملی یک فرصت ارزشمند است.

جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست احمد حسین زادگان، استاندار و رییس این شورا برگزار شد.

احمد حسین زادگان در این جلسه با اشاره به این که شورای برنامه ریزی؛ مهم ترین جلسه برای برنامه ریزی های توسعه ای استان است، تاکید کرد: اعضای این شورا باید با برنامه و آمادگی کامل وارد جلسه شوند تا نتایج و دستاوردهای این شورا روز به روز تقویت و اثرگذارتر شود.

 استاندار با بیان این که بهره گیری از ظرفیت بودجه ای صندوق توسعه ملی یک فرصت ارزشمند است، گفت: دستگاه های اجرایی با جدیت و عزم راسخ برای جذب هرچه بیشتر اعتبارات این صندوق اهتمام کنند.

در آغاز این جلسه؛ حمزه ای، مدیرکل امور مالیاتی مازندران؛ گزارش مبسوطی از پیش بینی درآمد مالیاتی استان و عملکرد ۹ ماهه این اداره کل ارایه نمود.

غلامی راد، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دبیر این شورا؛ به ارایه گزارشی از اقدامات و برنامه های پیش روی این سازمان پرداخت.

همچنین در پایان این جلسه مصوبات کارگروه زیربنایی، شهرسازی، محیط زیست و آمایش استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب تغییر کاربری ۱۱ طرح سرمایه گذاری منجر شد.

منبع خبر

بازدیدها: ۳۸۴۶

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*